61. Hviezdoslavov Kubín – okres Komárno

61. Hviezdoslavov Kubín – okres Komárno

Dňa 25. 3. 2015 sa uskutočnilo v Centre voľného času v Komárne okresné kolo postupovej prehliadky v umeleckom prednese poézie a prózy 61. Hviezdoslavov Kubín 2015.

Porota udelila spolu 39 ocenení, z ktorých do krajského kola postupuje 10 recitátorov.

 

 Fotogaléria 

 

Výsledky I. - III. kategória

 


I. kategória

poézia
1. miesto Michaela Zemková ZŠ J. A. Komenského, Komárno
2. miesto  Miriam Kovačicová ZŠ Rozmarínová, Komárno
2. miesto Elena Kökényová ZŠ Pohraničná, Komárno
3. miesto Martin Zachorec ZŠ s MŠ vo Svätom Petre

próza
1. miesto Sofia Masárová ZŠ J. A. Komenského, Komárno
2. miesto Martina Csontosová ZŠ Marcelová
3. miesto  Nina Poništová ZŠ Nám. Konkolyho-Thege č.2, Hurbanovo
Čestné uznanie Ferenc Zahorcsek ZŠ Pribeta
Čestné uznanie Zuzana Babincová ZŠ Rozmarínová, Komárno

II. kategória

poézia
1. miesto Emma Farkas Cirkevná ZŠ s MŠ s VJM Marianum, Komárno
2. miesto Alžbeta Kökényová ZŠ Pohraničná, Komárno
3. miesto Monika Oršolíková ZŠ s MŠ vo Svätom Petre
Čestné uznanie Barbara Táborová ZŠ Zemianska Olča
Čestné uznanie Laura Molnárová ZŠ Rozmarínová, Komárno

próza
1. miesto Roland Bangha Gymn. H. S. s VJM, Komárno
2. miesto  Šimon Bolemant ZŠ Rozmarínová, Komárno
2. miesto Nina Kajanová ZŠ J.  A. Komenského, Komárno
3. miesto Jasmin Zilizi ZŠ Pohraničná, Komárno
3. miesto Tamara Tóthová ZŠ s MŠ vo Svätom Petre

III. kategória

poézia
1. miesto Ester Bartošková ZŠ Pohraničná, Komárno
2. miesto  Viktória Šajbenová ZŠ s MŠ vo Svätom Petre
3. miesto Dominika Tomaščinová ZŠ Nám. Konkolyho-Thege č.2, Hurbanovo
Čestné uznanie Viktória Kolodzeiová ZŠ Nesvady
próza 1. miesto Vivien Tóthová ZŠ s MŠ Školská 89/7 Imeľ
2. miesto Lenka Tarabčíková ZŠ J. A. Komenského, Komárno

 

 

Výsledky IV. a V. kategória

 

IV. kategória poézia 1. miesto Marína Opálková Gymnázium Ľ. J. Šuleka,
Komárno
2. miesto - postup Dominika Uňatinská SOŠOaS Komárno
3. miesto Petra Janovičová SPŠ Komárno
próza 1. miesto Linda Schuchmannová Gymnázium Ľ. J. Šuleka, Komárno
2. miesto Dalma Fehér Gymn. H. S. s VJM, Komárno
3. miesto Kristína Rybárová SPŠ Komárno
V. kategória poézia 1. miesto Patrik Jančik SPU v Nitre

 

Info: Dominika Ondičová