VIDEOGALÉRIA

Petzvalov mapový okruh fotoklubov 2019

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z vyhodnotenia celoslovenskej súťaže Petzvalov mapový okruh fotoklubov 2019 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.     

COM - Dance 2019

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej súťaže COM - DANCE 2019.  

Komárňanské ART Spektrum 2019

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej výtvarnej súťaže Komárňanské ART Spektrum 2019 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

Koncert zborov Južného slovenska

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame reportžá z Koncertu zborov Južného slovenksa.  Reportáž časť I. Reportáž časť II.

Komárňanské FOTO Spektrum 2018

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame ktátku reportžá z našej fotografickej súťaže Komárňanské FOTO Spektrum 2018 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.  

Komárňanské ART Spektrum 2018

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej výtvarnej súťaže Komárňanské ART Spektrum 2018 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

2. ročník Týždeň kultúry - Na ceste s nami...

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného ukončenia projektu 2. ročník Týždeň kultúry - Na ceste s nami... v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

Komárňanská pevnosť cez objektív

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného otvorenia výstavy Komárňanská pevnosť cez objektív v slovenskom aj v maďarskom jazyku. 

Komárňanské ART Spektrum 2017

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného vyhodnotenia súťaže Komárňanské ART Spektrum 2017 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.  

EURÓPSKE NÁDVORIE, SYMBOL NAŠEJ FILOZOFIE - Fotosúťaž

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne prinášame reportáž z fotosúťaže pre študentov stredných škôl Komárno cez fotoobjektív v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

1 | 2 >>