VIDEOGALÉRIA

Komárňanské ART Spektrum 2018

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej výtvarnej súťaže Komárňanské ART Spektrum 2018 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

2. ročník Týždeň kultúry - Na ceste s nami...

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného ukončenia projektu 2. ročník Týždeň kultúry - Na ceste s nami... v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

Komárňanská pevnosť cez objektív

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného otvorenia výstavy Komárňanská pevnosť cez objektív v slovenskom aj v maďarskom jazyku. 

Komárňanské ART Spektrum 2017

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného vyhodnotenia súťaže Komárňanské ART Spektrum 2017 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.  

EURÓPSKE NÁDVORIE, SYMBOL NAŠEJ FILOZOFIE - Fotosúťaž

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne prinášame reportáž z fotosúťaže pre študentov stredných škôl Komárno cez fotoobjektív v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   

Senior JAM

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne prinášame reportáž zo Senior JAMu v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   So súhlasom Viktora Novotného autora reportáže Vám pirnášame zábery zo Senior JAM. Reportáž

Komárňanské FOTO Spektrum 2016

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame reportáž z vyhodnotenia súťažnej výstavy neprofesionálnej fotografickej tvorby Komárňanské FOTO Spektrum 2016 v slovenskom aj maďarskom jazyku.    

Kreatívne bez bariér

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne Vám prinášame reportáž k projektu KREATÍVNE BEZ BARIÉR   reportáž SJ reportáž HU

Komárňanské FOTO Spektrum 2015

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne Vám prinášame reportáž z regionálneho kola postupovej súťaže Komárňanské FOTO Spektrum 2015 z 1.4.2015.   reportáž SJ reportáž HU

Cineama 2015, Komárňanské FOTO Spektrum 2015

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne Vám prinášame reportáž z regionálneho kola postupovej súťaže CINEAMA 2015 a tiež z upútavku na Komárňanské FOTO Spektrum 2015 z 6.3.2015. Reportáž  

1 | 2 | 3 >>