Aktuálne výsledky obvodných kôl Hviezdoslavov Kubín 2010

Výsledky obvodného kola v prednese poézie a prózy 
Hviezdoslavov Kubín 2010 -  Hurbanovo, 8. február 2010

 

I. kategória – poézia

1. Samuel GOGOLA – ZŠ Hurbanovo  - postup

2. Dominika TOMAŠČINOVÁ  –  ZŠ Hurbanovo - postup

2. Vivien TÓTHOVÁ – ZŠ Imeľ

3.Adrien BAŽÓOVÁ  – ZŠ Imeľ

 

I. kategória – próza

1. Laura ERDÉLYOVÁ  – ZŠ Hurbanovo –  postup

2. Kristína VEREŠOVÁ  – ZŠ Hurbanovo –  postup

2.Bibiána SLÁVIKOVÁ  – ZŠ Imeľ

3.Andrea  HAKVEOVÁ  - ZŠ ZŠ Hurbanovo

3. Tamara SIMONICSOVÁ  – ZŠ Nesvady

 

II. kategória – poézia

1.Dominika Závodská  – ZŠ Hurbanovo –  postup

AP Nikoleta VARGOVÁ  – ZŠ Hurbanovo

2. Karol  RÚT  – ZŠ Hurbanovo

3. Monika ORŠULÍKOVÁ  – ZŠ Nesvady

 

II. kategória – próza

1.Veronika MUČAIOVÁ  – ZŠ Hurbanovo –  postup

2. Hana PASTOREKOVÁ  – ZŠ Hurbanovo

3. Viktória KOVÁČOVÁ  - ZŠ Nesvady

3. Laura KOVÁČOVÁ  – ZŠ Nesvady

 

III. kategória – poézia

1.Viktória Nagyová  – ZŠ Hurbanovo –  postup

2.Michaela HAMRANOVÁ  - ZŠ Hurbanovo

3.Bianka STAROVIČOVÁ  – ZŠ Nesvady

 

III. kategória – próza

1. Diana TÁRNOKOVÁ  – ZŠ Hurbanovo –  postup

2. Marek KAJAN – ZŠ Hurbanovo –  postup

AP Viktória KASÁŠOVÁ  - ZŠ Hurbanovo

IV. kategória  - próza

1.Patrik KLUCHO – SOŠ Hurbanovo –  postup

 

 

Výsledky obvodného kola v prednese poézie a prózy 
Hviezdoslavov Kubín 2010 -  Kolárovo, 10. február 2010

 

I. kategória – poézia

1.Patrik Marian SUDICKÝ  -  ZŠ Kolárovo  - postup

2.Vanesa KOCISKÁ  – ZŠ Kolárovo

3. Barbora HLADKÁ  – ZŠ  Zemianska Olča

3. Ján FARKAS  -  ZŠ  Kameničná

 

I. kategória – próza

1. Dominika BOGÁROVÁ  – ZŠ Kolárovo - postup

2. Viktória Vivien VARGA – ZŠ Kolárovo – postup

2.Lucia FARKASOVÁ  – ZŠ Zemianska Olča  – bez postupu

3.Edina  NÉMETHOVÁ –ZŠ Kolárovo

3.Daniel  ŠUBA – ZŠ Kolárovo

 

II. kategória – poézia

1.Patrik ČERŇANSKÝ – ZŠ  Kolárovo – postup

2.Alexander SOBOSLAI – ZŠ Zemianska Olča  – postup

2.Kristína DIBALOVÁ – ZŠ Kolárovo

 

II. kategória – próza

1. Bianka CSENTEOVÁ – ZŠ Kolárovo – postup

2.Richard KOVAČIC – Zemianska Olča  - postup

2. Edina SZABÓOVÁ - ZŠ Kolárovo

3. Nikoleta  BŐHLKEOVÁ  – ZŠ Zemianska Olča

 

III. kategória – poézia

1.Viktor TÓTH – ZŠ Kolárovo –  postup

2. Lucia MÚČKOVÁ  – ZŠ Kolárovo

 

III. kategória – próza

1. neudelené

2.Dóra VARGOVÁ  – ZŠ Kolárovo –  postup

       Výsledky obvodného kola v prednese poézie a prózy 

Hviezdoslavov Kubín 2010 -  Svätý Peter , 12. február 2010

 
 

I. kategória – poézia

1.Miroslava HASILLOVÁ – ZŠ Bátorove Kosihy – postup

2.Zuzana ZAHORANOVÁ  – ZŠ Pribeta –  postup

2. Martin SIMON – ZŠ Marcelová

3.Marek MAZAN – ZŠ s MŠ Svätý Peter

3.Dávid NAGY – ZŠ Dulovce

 

I. kategória – próza

1.Kora FABUĽOVÁ  - ZŠ Pribeta – postup

2.Carmen  BACHORECOVÁ  – ZŠ  s MŠ Svätý Peter – postup

2.Rebeka SZURIOVÁ  – ZŠ Bátorove Kosihy

2.Daniela BOROŠOVÁ  – ZŠ  Marcelová

3.Barbora NAGYOVÁ  -  ZŠ  s MŠ Svätý Peter

3.Olívia KUKIOVÁ  – ZŠ Bátorove Kosihy

 

II. kategória – poézia

1.Michaela MAZANOVÁ – ZŠ s MŠ Svätý Peter - postup

2. Patrik  BALOGH – ZŠ Marcelová

2.Miloš  SVATÍK – ZŠ Pribeta

3.Márk SZLÁVIK – ZŠ Bátorove Kosihy

  

II. kategória – próza

1. Célia GALOVÁ – ZŠ Dulovce – postup

2. Cyntia JUHÁSZOVÁ – ZŠ Bátorové Kosihy – postup

2. Jadrana MOKOŠOVÁ - ZŠ Marcelová – postup

2.Gabriela  HEGEDÚŠOVÁ –ZŠ s MŠ Svätý Peter

3.Cyntia URBÁNEKOVÁ  – ZŠ s MŠ Svätý Peter

3.Robert  GAŽO – ZŠ Bátorove Kosihy

3.Petra  JANOVIČOVÁ -  ZŠ Marcelová

 

III. kategória – poézia

1. Martina KOVÁČOVÁ  – ZŠ  s MŠ Svätý Peter – postup

2. Veronika MORAVCSÍKOVÁ – ZŠ s MŠ Svätý Peter – postup

3. Viktória UZSÁKOVÁ  - ZŠ  Bátorove Kosihy

 

III. kategória – próza

1.Kristína VICENOVÁ  – ZŠ Bátorove Kosihy – postup

3. Adrián PÓCS -  ZŠ Pribeta

 

 

Výsledky obvodného kola v prednese poézie a prózy 
Hviezdoslavov Kubín 2010 -  Komárno , 15. februára 2010

 

I. kategória -  poézia

1.Krisztina ERDÉLYIOVÁ  – postup – ZŠ Ul. Komenského Komárno

2.Margaret HRONKOVIČOVÁ  - postup - ZŠ Ul.Komenského Komárno

3. Ema Kristína SOKOLOVÁ –  bez postupu – ZŠ Pohraničná Komárno

 

I. kategória -  próza

1. Hanka  KAJANOVÁ  -  postup - ZŠ Ul. Komenského Komárno

2. Tamás HEGEDŰS – postup – ZŠ Rozmarínová Komárno

3.Bibiána GROLMUSOVÁ –  bez postupu – ZŠ Pohraničná Komárno

3.Patrícia ILLÁŠOVÁ –  bez postupu - ZŠ Rozmarínová  Komárno

 

II. kategória -  poézia

1. Vivien BAGÓČIOVÁ – postup - ZŠ Rozmarínová Komárno

2. Béla CSERVENKA – postup - ZŠ Ul. Komenského Komárno

 

II. kategória -  próza

1. Linda SCHUCHMANNOVÁ  – postup - ZŠ Ul.Komenského Komárno

2. Samuel VALACH – postup  -  ZŠ  Rozmarínová  Komárno

Emma Weszelovszká – automaticky postup - ZŠ Pohraničná Komárno

 

III. kategória -  poézia

2. Adrien DALLOS – postup -  ZŠ Pohraničná Komárno

2. Lucia TURZOVÁ  – postup - ZŠ Pohraničná  Komárno

 

III. kategória -  próza

       3. Jana SZIGETIOVÁ  – postup - ZŠ Pohraničná  Komárno

 

IV. kategória -  poézia

1.  neudelené

2.Katarína  KOVÁČOVÁ – postup –  Gymnázium Ľ.J.Š. Komárno

2. Filip DANÁZS – postup – SPŠ  Komárno

3. Filip KUBICA -  postup - Gymnázium Ľ.J.Š. Komárno

 

 

IV. kategória -  próza

1. Barbora PERZOVÁ  – postup - Gymnázium Ľ.J.Š. Komárno

2. Anita KÖRÖSIOVÁ – postup – SPŠ Komárno

3. Mário BUGA – postup – SPŠ  Komárno

 
Automatický  postup :

Viktória ČERVENKOVÁ – ZŠ  Ul. Komenského Komárno

Kristína UHRINOVÁ  – ZŠ Ul. Komenského Komárno

Andrej PURKART  - ZŠ Pohraničná Komárno

Zuzana GELLÉRTHEGYIOVÁ  – ZŠ Rozmarínová Komárno

Emma WESZELOVSZKÁ - ZŠ Pohraničná Komárno

 

 
 

 

 

Recitátori, ktorých meno je vytlačené červeným písmom, postupujú do okresného kola